viaRecta, Bilişim Danışmanlığı, Yazılım Hizmetleri
web sitesi tasarımı Kişisel Web Sitesi Kurumsal Web Sitesi internet sitesi tasarımı Kurumsal internet sitesi

Think, Create, Innovate


Düşün, Üret, Geliştir.
İlkemiz projelerimizde doğru çözümü, doğru bir şekilde ve doğru zamanda sunmak, doğru bir şekilde üretmek ve doğru bir şekilde geliştirmektir.

Müşterilerimizin istek ve düşüncelerini kendi bilgi ve deneyimimizle harmanlayıp, yine müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre tam zamanında üretip, hızla gelişen teknoloji dünyasına yetiştirmek için sürekli geliştiririz.

Altı altın adım (AAA)

Projenin ilk adımından son adımına kadar, devreye alınması ve hatta çalışmasından sonrasında dahi müşterilerimizin yanında olmak bizim ilkelerimizdendir. Projelerimizi altı altın adımda inceleriz. Biz bu işleyişi AAA kalite yada 3A kalite olarak adlandırıyoruz. AAA kalite standardına göre:

1.Dinle

Her insan birbirinden farklıdır. İhtiyaçları, sevdikleri, sahip oldukları, ve bulundukları konumlarına göre değişiklik gösterir. Müşterilerimiz de birbirinden farklıdır. Ne kadar bilgi ve birikim sahibi olsakta müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre çözüm üretebilmenin ilk adımı onları dinlemekten geçer.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, sorunlarını dinleriz. Şuanda bulundukları noktayı, ulaşmak istedikleri hedefleri dinleriz. Bu yolda karşılaşa bilecekleri sıkıntıları, istek ve düşüncelerini dinleriz.

2.Çözüm üret

Müşterilerimizin her ihtiyaç ve isteğini biririne bağlı projeler olarak inceleriz. İhtiyacın ve sorunun ne olduğunu tam olarak anlamanın çözümün yarısı olduğuna inanırız. Bu nedenle öncelikle sorunu tam olarak anladıktan sonra stratejimizi belirleriz. Bir projenin birden fazla çözümü olabilir. Projeleri boyutlarına ve birbirleri arasındaki ilişkilere göre inceler ve en uygun çözümleri üretiriz. Çözümlerimizi üretirken doğruluğu kanıtlanmış standart çözümlerin yanı sıra, en yeni teknolojileri, en güncel stratejileri ve en güvenilir sistemleride çözümlerimizde kullanmaya çalışırız. Çözümlerimizi sağlamlık, yaşam süresi, hız ve fiyat gibi kriterlerle değerlendiririz.

3.Sun

Biz yaptığımız işi çok seviyoruz. Yaptığımız çözümleri önce kendimiz değerlendirip, kendi beğenimize sunarız.
Bizim kriterlerimizden geçtiği zaman üretmiş olduğumuz çözümleri müşterilerimize sunarız.
Müşterilerimizi doğru yollara yönlendiririz.
Onlar için en doğru çözümü bulana kadar ilk üç adımı tekrarlarız.

4.Üret


Üretim aşamasında müşteri memnuniyeti ve ergonomi gibi konulara dikkat ederiz.
Detaylara değer veririz.
Üretim aşamasında faliyetlerimizden müşterilerimizi periyodik bültenlerle haberdar ederiz.
Bu şekilde müşterilerimizde üretim aşamasında da projenin bir parçası olarak kalmaya devam ederler.

5.Destek ver


Ürettiğimiz çözümlerin, uygulamarın ve sistemlerin desteğini de projenin her aşamasında olduğu gibi, müşterilerimizin yanında, onlarla beraber veririz.
Müşterilerimizle olan ilişkilerimizi iş bittikten sonrada devam ettirip, desteğimizi hiç bir zaman eksik etmeyiz.

6.Geliştir


Bilişim hızla ve sürekli gelişen bir yarıştır.
Bu yarışta gelişmelerden haberdar olmayan, güncel kalmaya çalışmayanlar kaybetmeye mahkumdur.
Biz müşterilerimizi yeni teknolojiler ve gelişmelerden haberdar eder bu konularda bilgilenmelerini sağlarız.
Üretmiş olduğumuz projelerimizi sürekli geliştirir ve yenileriz.


Web Sitesi Hosting
Flash Sunumlar Domain Name
Flash Oyunlar Kurumsal Kimlik
Google Optimizasyon Dijital Baskı
İnternet Reklamları Web Tabanlı Yazılım
Tanıtım Cdleri Zengin İnternet Aplikasyonu (RIA)

Bilişim Danışmanlığı ve Yazılım Hizmetleri
Yazılım Hizmetleri, Web Sitesi Tasarımı, Web Hosting, Domain Tescil, Google Reklam, İnternet Reklamcılık Hizmetleri vermekteyiz.
T: +90 (0)212 513 00 03 E: info@viarecta.com Copyright © 2010 viaRecta

Anasayfa web sitesi tasarımı Hakkımızda Kişisel Web Sitesi Hizmetlerimiz Kurumsal Web Sitesi Nasıl Yaparız ? internet sitesi tasarımı Projelerimiz Kurumsal internet sitesi İletişim
web sitesi tasarımı, hosting, domain tescili, eticaret, internet reklam, bilişim danışmanlığı, yazılım hizmetleri, yazılım, yazilim, php, mysql, adobe, flash, websitesi, tasarım, webdesign, web, internet, kurumsal web sitesi, kişisel web sitesi, tanıtım cdsi, bilisim, hosting, domain, register, domain name, sunucu, server, danışmanlık, internet , web sitesi , web tasarım , intenet ismi , internet domain kayıt , isim almak , internet isim tescil , isim tescili , com net org , web dizayn , host , hosting , webhost , webhosting , arama motoru , arama motorlarıa kayıt , banner , arabulsun , web sayfası , web site yayını , hit artırmak , ziyeret artırmak , ziyaret artırma , online site yönetimi , dinamik site , aktif web admin , site güncelleme , php , mysql , MYSQL , apache , server , hosting paketi , hosting bayilik , host bayi , resller hosting , com.tr , internet sitesi , template , arama motorlarında ilk sayfa , arama motorlarında ilk sayfa , gogle reklam , gogul reklam , sponsor , sponsor kayıt , internet reklamcılığı, google adwords , adwords , meta name , meta tag , meta taglar , meta tagları ayarla, arama motorlarında ilk sıra